Infected Shelter – sprawdź najnowszy trailer

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Infected Shelter
Infected Shelter

Najnowszy materiał został zaprezentowany podczas trwającego w Paryżu – Game Connection Europe 2018. Wideo możecie obejrzeć poniżej. Według planów studia Dark Blue Games gra zadebiutuje pod koniec roku na PC, a na początku 2019 na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Switch.

Infected Shelter to brutalna postapokaliptyczna gra roguelike, będąca swoistym miksem gatunków. Produkcja zaoferuje tryb dla jednego gracza oraz możliwość rozgrywki w lokalnej kooperacji do czterech graczy. Twórcy nie kryją, że podczas tworzenia swojego projektu inspirowali się takimi tytułami jak Castle Crashers, Rouge Legacy, Binding of Isaac oraz Dead Cells.

Infected Shelter Screen

Każda kolejna rozgrywka w Infected Shelter będzie dostarczać graczom losowo generowane treści. Przedzierając się przez zastępy zainfekowanych wrogów, będziemy mogli mogli zdobyć ponad 150 różnych ulepszeń. Co ciekawe, po zgonie nie stracimy odblokowanych podczas rozgrywki broni, umiejętności i elementów pancerza, co znacząco zmienia obraz kolejnej gry.

Infected Shelter – trailer

 

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów