Portal Knights – wersja demonstracyjna na Switcha prezentuje zawartość nadchodzącej aktualizacji

Portal Knights
Portal Knights

Wszyscy posiadacze konsoli Nintendo Switch mogą już pobrać wersję demonstracyjną gry Portal Knights. Zainteresowani mogą pobierać demo produkcji studia Keen Games z Nintendo eShop. To świetna okazja by sprawdzić, co oferuję tytuł wydany w listopadzie ubiegłego roku przez firmę 505 Games oraz przekonać się, co przyniesie nadchodząca aktualizacja.

Portal Knights doczeka się niedługo aktualizacji zatytułowanej „Adventure Update”. Dzięki niej w ręce graczy trafią nowe postacie, zadania, przedmioty oraz szereg usprawnień technicznych, które znacznie zwiększą przyjemność z rozgrywki. Warto dodać, że Portal Knights to gra RPG, w której znaleźć możemy sandboksowe elementy, takie jak takie konstruowanie budynków czy wytwarzanie przedmiotów.

Gracze rozpoczynają swoją przygodę poprzez wybór klasy. W podróż wyruszyć możemy jako wojownik, mag lub zwiadowca. W trakcie rozgrywki rozwijamy naszego bohatera, zbieramy ekwipunek oraz surowce potrzebne do wytwarzania przedmiotów. W Portal Knights możemy zaprosić do gry czterech znajomych do lokalnej kooperacji. Na pewno ucieszy to wszystkich fanów kanapowego co-opa.

Pełną wersję gry Portal Knights można pobrać z Nintendo eShop w cenie 29.99 USD lub zakupić jej fizyczną wersję w sklepach z elektroniką.

Portal Knights – zwiastun premierowy wersji na konsolę Nintendo Switch