Portal Knights – wersja demonstracyjna na Switcha prezentuje zawartość nadchodzącej aktualizacji

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Portal Knights
Portal Knights

Wszyscy posiadacze konsoli Nintendo Switch mogą już pobrać wersję demonstracyjną gry Portal Knights. Zainteresowani mogą pobierać demo produkcji studia Keen Games z Nintendo eShop. To świetna okazja by sprawdzić, co oferuję tytuł wydany w listopadzie ubiegłego roku przez firmę 505 Games oraz przekonać się, co przyniesie nadchodząca aktualizacja.

Portal Knights doczeka się niedługo aktualizacji zatytułowanej „Adventure Update”. Dzięki niej w ręce graczy trafią nowe postacie, zadania, przedmioty oraz szereg usprawnień technicznych, które znacznie zwiększą przyjemność z rozgrywki. Warto dodać, że Portal Knights to gra RPG, w której znaleźć możemy sandboksowe elementy, takie jak takie konstruowanie budynków czy wytwarzanie przedmiotów.

Gracze rozpoczynają swoją przygodę poprzez wybór klasy. W podróż wyruszyć możemy jako wojownik, mag lub zwiadowca. W trakcie rozgrywki rozwijamy naszego bohatera, zbieramy ekwipunek oraz surowce potrzebne do wytwarzania przedmiotów. W Portal Knights możemy zaprosić do gry czterech znajomych do lokalnej kooperacji. Na pewno ucieszy to wszystkich fanów kanapowego co-opa.

Pełną wersję gry Portal Knights można pobrać z Nintendo eShop w cenie 29.99 USD lub zakupić jej fizyczną wersję w sklepach z elektroniką.

Portal Knights – zwiastun premierowy wersji na konsolę Nintendo Switch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów