Porównanie grafiki w Zelda: Breath Of The Wild – Nintendo Switch vs. Wii U

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Dzisiaj premiera nie tylko konsoli Nintendo Switch, ale również gry The Legend of Zelda: Breath Of The Wild. Jest to chyba największy hit jaki w tym roku pojawi się najnowszej konsoli Japończyków, ale wielu zapomina, że jest on także dostępny na odchodzącej w cień Nintendo Wii U. Czy zatem warto kupić Switch tylko po to zagrać w najnowszą Zeldę?

Oczywiście nie odpowiemy na to pytanie, ale być może pomożemy wam podjąć decyzję. Niemiecki kanał Candyland opublikował materiał porównujący oprawę graficzną w Zelda: Breath Of The Wild na obu platformach. Jeśli chodzi o ostrość obrazu i rozdzielczość różnica jest spora, oczywiście z korzyścią dla Switch. Jeśli chodzi o detale to nie zauważyłem by wersję się różniły. Gra na obu platformach działa w płynnych 30 klatkach na sekundę, w przypadku Switch zarówno gdy konsola jest w wersji mobilnej jak i podpięta.

The Legend of Zelda: Breath Of The Wild porównanie grafiki (Switch kontra Wii U).

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Zapowiedziano Darkest Dungeon 2 https://t.co/Jy99cSCVSY https://t.co/J8NgihC68n
Poznaliśmy datę premiery Age of Wonders: Planetfall https://t.co/Ohzw8ftoTv https://t.co/17hq6lBRBK

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch