Porównanie grafiki w Call of Duty: Advanced Warfare (PS4 vs. XONE)

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Rywalizacja między posiadaczami konsol od Sony i Microsoftu trwa i trwać będzie tak długo jak, długo obie firmy będą na rynku. Tak już jest, że fanatycznych wielbicieli PlayStation 4 nic tak nie cieczy jak wiadomość, że jakaś gra na Xbox One wygląda gorze i na odwrót. Zobaczcie porównanie graficzne najnowszej odsłony kultowej serii Call of Duty w wersji na PS4 i XONE 

Na konsoli od Sony gra działa w rozdzielczości 1080p z kolei na Xboxie One w 900p. Co wcale nie przekłada się na wyraźne dysproporcje w oprawie wizualnej. Rozdzielczość, rozdzielczością, ale Call of Duty: Advanced Warfare na konsoli od Microsoftu chodzi odrobinę płynniej i zalicza takich spadków w klatkach na sekundę jak na sprzęcie konkurencji. Zobaczcie i oceńcie sami,  która wersja wygląda lepiej i czy  ta różnica ma  w ogóle istotny wpływ na jakość rozgrywki.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów