Nie masz pomysłu na prezent? Kup kartę prezentową Netflix

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Netflix
Netflix

Każdy szanujący się gracz wie, że w przerwie między kolejnymi tytułami warto dla odmiany zapodać sobie maraton serialowy na Netflixie. Jeśli znacie kogoś, kto jeszcze nie czerpie bogactwa kryjącego się pod wielkim czerwonym „N”, możecie mu je sprezentować. Karty Prezentowe Netflix sa już dostępne również w Polsce. Ruszyła właśnie sprzedaż w sklepach sieci Media Expert, Media Saturn, i salonikach prasowych RELAY, inmedio, 1-minute.

Dostępne nominały kart to 60 i 120 zł, które można wykorzystać do opłacenia abonamentu w ramach nowego lub istniejącego konta Netflix.

Piotr Adamek, Dyrektor Zarządzający epay Polska nie kryje radości, że Netflix dołączył do oferty kart podarunkowych:

Cieszymy się, że do portfolio Kart Prezentowych dołącza tak znana marka, jaką niewątpliwie jest Netflix. Po raz kolejny epay Polska wprowadza rozwiązania dostępne dotychczas tylko w innych krajach, potwierdzając tym samym swoją czołową pozycję na rynku i realizację dalekosiężnych ambitnych planów urozmaicania swojej oferty o najbardziej pożądane marki. Na bieżąco obserwujemy zapotrzebowanie i trendy, czego efektem jest ciągły rozwój oferty i kanałów dystrybucji.

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Beata pisze:

    Eeee teraz jest tyle premier gier, że dla gracza to zawsze jest coś kupić, ja swojemu facetowi już w konsoleigry zamówiłam star wars battlefront 2 na ps4 a oni i tak ma całą listę gier, na które czeka, więc ja mam zawsze problem prezentów dla niego rozwiązany

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów