Polskie Dream Alone zadebiutuje także na Nintendo Switch

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Dream Alone
Dream Alone

Dream Alone to niezwykle klimatyczna i mroczna platformówka 2D z nietuzinkową oprawą graficzną i mnóstwem zagadek logicznych. Główny bohater gry jest chłopiec o imieniu Irra, który podczas swojej podróży  stawi czoła wielu przeszkodom. Pomocna w tym będzie nie tylko podstawowa umiejętność skakania, ale także klonowania i przeskakiwania między rzeczywistością i światem alternatywnym. Mechanika ma charakteryzować się prostotą i przystępnością , ale o przetrwanie wcale nie będzie łatwo.

Dream Alone ukaże się na Steamie 21 marca 2018 roku, ale twórcy szykują też wersję na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz konsole Xbox One i Nintendo Switch. Nie wiemy kiedy gra zadebiutuje na japońskiej platformie, ale ekipa ze studia WarSaw Games już ciężko pracuje nad „przełącznikową” wersja i raczej nie pozwoli na nią graczom długo czekać.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Dream Alone oraz nowe screenshoty.

Dream Alone – galeria

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Stardust Galaxy Warriors: Stellar Climax zadebiutuje na Nintendo Switch pod koniec listopada -… https://t.co/olzPt4Kaxv
Sony zatrudnia ludzi do kampanii marketingowej PlayStation 5? - https://t.co/SaB2et9XIu https://t.co/QTirGHHtG9

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch