Dream Alone zadebiutuje dopiero w drugiej połowie roku, ale na wszystkich wiodących platformach

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Dream Alone
Dream Alone

Dream Alone to jedna z najbardziej oryginalnych polskich produkcji, jakie miały się ukazać w tym roku. W styczniu studio WarSaw Games i wydawca Fat Dog Games, ogłosili, że gra zadebiutuje pod koniec marca na PC i w późniejszym terminie na konsolach Nintendo Switch oraz Xbox One. Jednak do żadnej premiery nie doszły, a gracze do tej pory nie wiedzieli kiedy mogą się jej spodziewać. Dzisiaj deweloper ogłosił, że platformówka zadebiutuje w 3 lub 4 kwartale tego roku, ale za to jednocześnie na PC oraz konsolach Xbox One, Nintendo Switch i wcześniej nie wspomnianym PlayStation 4.

Dream Alone to oryginalna i klimatyczna platformówka 2D z nietuzinkową oprawą graficzną i mnóstwem zagadek logicznych. W grze kierujemy chłopcem o imieniu Irra, który postanawia uratować swoich rodziców przed nadchodzącym losem. Wioskę, w której mieszka młodzian opanowała tajemnicza choroba, tak więc ten postanawia wyruszyć w podróż w celu zdobycia lekarstwa. Nie będzie to jednak łatwe ponieważ świat Dream Alone jest brutalny i bezlitosny.

Poniżej możecie obejrzeć fabularny zwiastun gry.

Zwiastun Dream Alone

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów