Dream Alone zadebiutuje dopiero w drugiej połowie roku, ale na wszystkich wiodących platformach

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Dream Alone
Dream Alone

Dream Alone to jedna z najbardziej oryginalnych polskich produkcji, jakie miały się ukazać w tym roku. W styczniu studio WarSaw Games i wydawca Fat Dog Games, ogłosili, że gra zadebiutuje pod koniec marca na PC i w późniejszym terminie na konsolach Nintendo Switch oraz Xbox One. Jednak do żadnej premiery nie doszły, a gracze do tej pory nie wiedzieli kiedy mogą się jej spodziewać. Dzisiaj deweloper ogłosił, że platformówka zadebiutuje w 3 lub 4 kwartale tego roku, ale za to jednocześnie na PC oraz konsolach Xbox One, Nintendo Switch i wcześniej nie wspomnianym PlayStation 4.

Dream Alone to oryginalna i klimatyczna platformówka 2D z nietuzinkową oprawą graficzną i mnóstwem zagadek logicznych. W grze kierujemy chłopcem o imieniu Irra, który postanawia uratować swoich rodziców przed nadchodzącym losem. Wioskę, w której mieszka młodzian opanowała tajemnicza choroba, tak więc ten postanawia wyruszyć w podróż w celu zdobycia lekarstwa. Nie będzie to jednak łatwe ponieważ świat Dream Alone jest brutalny i bezlitosny.

Poniżej możecie obejrzeć fabularny zwiastun gry.

Zwiastun Dream Alone

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Zapowiedziano Darkest Dungeon 2 https://t.co/Jy99cSCVSY https://t.co/J8NgihC68n
Poznaliśmy datę premiery Age of Wonders: Planetfall https://t.co/Ohzw8ftoTv https://t.co/17hq6lBRBK

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch