Polski horror Hollow zadebiutuje na PC w pierwszej połowie 2017 roku

Hollow e1475700170441

W ostatnim czasie polskie studia niemal specjalizują się w tworzeniu gier przygodowych zrealizowanych w konwencji horroru. W przyszłym roku również czeka nas kilka interesujących premier tego typu. Horror Hollow, od młodego studia Forever Entertainment, to z pewnością jedna rodzimych produkcji, na którą warto czekać.

Jest to pierwszoosobowy horror science fiction, którego akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej. W grze wcielimy się w astronautę, który stara się rozwiązać zagadkę zaginionej załogi stacji kosmicznej, znajdującej się na orbicie Saturna (choć według mnie planeta bardziej przypomina Jowisza). Tytuł z pewnością powinien zainteresować fanów produkcji w klimatach Dead Space, czy Obcy: Izolacja.

Poniżej prezentujemy klimatyczny zwiastun Hollow, który według zapewnień twórców powstał na silniku gry. Oprawa prezentuje się znakomicie, tak więc szykuje się nam pierwszoligowa produkcja.

Gra pod koniec roku ma być dostępna na komputerach osobistych w fazie beta testów. Premiera na PC planowana jest na pierwszą połowę 2017 roku. Deweloperzy zapowiadają także edycje na PlayStation 4 i Xbox One, ale nie znamy przybliżonej daty ich debiutu.

Hollow – zwiastun