Hollow 2 zadebiutuje w pierwszej kolejności na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Hollow
Hollow

Dzisiaj horror Hollow debiutuje w edycji na konsolę Nintendo Switch. Gra pierwotnie pojawiła się na PC w listopadzie zeszłego roku i zgarnęła mieszane oceny. Tytuł chwalony był za fabułę, klimat i oprawę, ale wielu recenzujących narzekało ma mechanikę, niedociągnięcia techniczne i optymalizację. Wersja na najnowszą konsolę japońskiego giganta, ma być jednak wolna od wielu błędów pecetowej edycji i zapewni komfortową rozgrywkę w rozdzielczości 720p i stabilnych 30 klatkach na sekundę.

Pomimo dużej popularności konsoli Nintendo Switch, jej posiadacze nie są rozpieszczani zbyt dużą ilość horrorów i pierwszoosobowych strzelanek. W takich okolicznościach, premiera Hollow, jest dla właścicieli hybrydowej konsoli, sporym wydarzeniem.

Twórcy na fali entuzjazmu jaki wywołuje premiera ich produkcji, zapowiedzieli, że sequel gry zadebiutuje w pierwszej kolejności na Nintendo Switch.

Hollow 2 zostało zapowiedziane w wrześniu zeszłego roku, czyli dwa miesiące przed premierą pierwszej części. Premiery gry możemy się spodziewać pod koniec roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów