Polska produkcja Inner Chains czeka na głosy w Steam Greenlight

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Inner Chains to debiutancki projekt polskiego studia Telepaths’ Tree. Gra zapowiada się niezwykle ciekawe, ale by dostać się na platformę Steam potrzebuje naszego wsparcia. Twórcy liczą również na niewielką pomocy finansową i od wczoraj zbierają fundusze na Kickstarterze. Z planowanych $10 tys., potrzebnych na dopieszczenie gry, w zaledwie kilkanaście godzin uzbierali blisko 3 tys.

Inner Chains to połączenie horroru i FPSa. Gra jest osadzona w surrealistycznym, mrocznym, biomechanicznym świecie, w którym grasują nieprzyjazne nam stworzenia. Przetrwanie gracza zależy od jego zmysłu obserwacji, dobrego refleksu, właściwej oceny wydarzeń i wykorzystywania otoczenia na swoją korzyść. Gra będzie charakteryzowała się niezwykłą, mroczną oprawą graficzną oraz ciekawie zaprojektowanymi lokacjami i narzędziami zniszczenia. Jest na co czekać.

Zachęcamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna Inner Chains

Inner Chains – galeria

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch