Dziś debiutuje Inner Chains – zobacz premierowy zwiastun

Tytuł jest dostępny w bogatym wydaniu pudełkowym.

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Miłośnicy horrorów i strzelanek mogą już zacierać ręce, gdyż po ponad roku wyczekiwania Inner Chains debiutuje w końcu na PC. Produkcja studia Telepaths Tree to swoiste połączenie pierwszoosobowego horroru i FPSa, czyli dwóch popularnych gatunków. Taka mieszanka nie może się nie udać.

Akcja Inner Chains osadzona jest w surrealistycznym, mrocznym, biomechanicznym świecie, który nie przypomina niczego co do tej pory doświadczaliśmy w grach komputerowych. W uniwersum Inner Chains nie ma z góry ustalonych zasad, gracz zostaje elementem wrogiego, nieprzyjaznego świata, w którym wszelkie formy życia, są wrogo nastawione i dają nam to boleśnie odczuć. Jedyną drogą wiodącą do przetrwania, jest tak, podczas której musimy odkryć mroczne sekrety tego miejsca.

Inner Chains debiutuje dziś na Steam w cenie 19.99 dolarów. Gra jest dostępna także w wypasionej edycji pudełkowej, którą można nabyć w cenie 79,99 zł. Polskie wydanie fizyczne, poza samą gra, obejmuje również przepiękny artbook z najlepszymi pracami autorstwa Tomasza Strzałkowskiego.

Premierowy zwiastun Inner Chains