Polska modelka jako postać Jade z gry Dying Light

Informacja Prasowa | | Przeczytasz w 1 minutę

Dying Light, wielki hit 2015 roku, polska gra, która podbiła światowe rynki, zdobywając m.in. pierwsze miejsce na liście bestsellerów w USA – na naszych oczach staje się istotnym elementem popkultury. Dying Light wykroczyło poza ramy samej gry wideo. Powstały filmy typu live-action z „żywymi” aktorami, liczne utwory muzyczne dedykowane grze – w tym „GoodNight” nagrany przez Dawida Podsiadło – a na rynku pojawiła się także powieść „Dying Light: Aleja Koszmarów” autorstwa Raymonda Bensona (wydana w Polsce przez wydawnictwo Zysk i S-ka).

To jednak nie koniec fenomenu, jaki zrodziła apokalipsa zombie w mieście Harran. Dzięki współpracy z CKM.pl, do rzeczywistego świata Techland przeniósł jedną z głównych postaci Dying Light – Jade, w którą wcieliła się polska modelka Zuzanna Brzezińska. Proces charakteryzacji i zmiany Zuzanny Brzezińskiej w Jade z Dying Light został uwieczniony na filmie. Dzięki wykorzystaniu techniki timelapse, wielogodzinne zabiegi zostały przedstawione w raptem minutę.

Dying Light Jane cosplay

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów