Pokemon Sleep zapowiedziane na smartfony

Granie podczas spania – w końcu spełni się marzenie każdego gracza

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

The Pokemon Company zapowiedziało aplikację Pokemon Sleep na urządzenia mobilne.

Pokemon Sleep ma na celu przekształcenie snu w rozgrywkę dzięki temu, że gracz spędza czas na spaniu, a czas przebudzenia wpływa na grę. Więcej szczegółów na temat funkcjonalności zostanie ujawnionych później. Ogłoszono również, że powstanie nowe urządzenie od Nintendo – Pokemon GO Plus +. Urządzenie będzie używać wbudowanego akcelerometru, aby śledzić czas snu użytkownika i wysyłać te informacje do smartfona przez Bluetooth. Nowe urządzenie będzie miało te same funkcje, co oryginalny Pokemon GO Plus, więc trenerzy będą mogli go używać z Pokemon GO w ciągu dnia, a z Pokemon Sleep w nocy.

Aplikacja ma pojawić się w 2020 roku na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android. Aby uczcić zapowiedź Pokemon Sleep, trenerzy Pokemon GO będą mogli na całym świecie spotkać mnóstwo Snorlaxów, które głęboko śpią w waszej okolicy.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów