Pokemon Home zapowiedziane na Nintendo Switch i smartfony

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

The Pokemon Company zapowiedziało Pokemon Home – nową usługę w chmurze, która będzie działać na konsoli Nintendo Switch oraz smartfonach z systemem operacyjnym iOS i Android.

Świat gier Pokemon jest bardziej zróżnicowany niż kiedykolwiek, z szeroką gammą tytułów na Nintendo 3DS, Nintendo Switch oraz urządzenia mobilne. Teraz trenerzy będą mogli trzymać wszystkie swoje Pokemony w jednym miejscu dzięki Pokemon Home, nowej usłudze w chmurze, która umożliwi kontynuowanie przygód Pokemonów poza jednym systemem i zarządzanie kolekcją Pokemonów w wielu grach. Użytkownicy smartfonów będą mogli wymieniać się stworkami z przyjaciółmi lub innymi osobami z całego świata bezpośrednio z Pokemon Home.

Pokemon Home łączy się z Pokemon Bank, Pokemon: Let’s Go, Pikachu!, Pokemon: Let’s Go, Eevee!, Pokemon GO oraz nadchodzącymi Pokemon Sword i Pokemon Shield. Aplikacja ma pojawić się na początku 2020 roku na konsoli Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów