Podsumowanie dnia – Kingdom Come, Dirt 4, sporo promocji w PS Store, Ace Combat 7

Podsumowanie dnia 09.06.2017

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.

Poniżej znajdują się najważniejsze newsy dnia.

DiRT 4 już dostępny

Najnowsza odsłona rajdowej serii Codemasters – DiRT 4 od dziś dostępna jest w sprzedaży. Z okazji polskiej premiery Wydawnictwo Techland przygotowało materiały wideo z kolejnymi dwoma kierowcami jeżdżącymi w polskim teamie DiRT 4 – Tomasza Kuchara oraz Jakuba „Colina” Brzezińskiego. Gra dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Kingdom Come: Deliverance – znamy datę premiery

Firma CDP została polskim dystrybutorem gry Kingdom Come: Deliverance od Warhorse Studios. Produkcja pojawi się na rynku 13 lutego 2018 roku. Produkcja jest RPG osadzonym w średniowiecznym klimacie. Gracz wciela się w postać Henryka, syna kowala, którego spokojne życie zakłóca atak wynajętych przez króla Zygmunta Luksemburskiego najemników. Wioska Henryka zostaje zrównana z ziemią, a jego rodzina i najbliżsi giną. Ocalały z masakry bohater postanawia wziąć los w swoje ręce i walczyć o przyszłość Czech, szybko jednak zostaje wplątany w krwawy konflikt i zostaje wrzucony w sam środek wojny domowej.

Wystartowała wielka promocja w PlayStation Store

Wszystkie gry objęte nowa akcją promocyjną pt. Days of Play znajdziecie tutaj.

Microids zapowiada sporo gier na Nintendo Switch

Francuski producent poinformował, że przygotowuje kilka gier na Nintendo Switch:

  • Syberia (2017),
  • Syberia 2 (2017),
  • Syberia 3 (2018),
  • Gear.Club (2017),
  • Flashback – Remastered Edition (2017),
  • Blacksad (2018).

Jak widać posiadacze Switcha, będą mogli ograć wszystkie gry z serii Syberia.

Ace Combat 7: Skies Unknown z nowym trailerem

Bandai Namco udostępniło nowy trailer Ace Combat 7: Skies Unknown.

Planescape Torment: Enhanced zostanie wydane w wersji pudełkowej

Już 23 czerwca do polskich sklepów trafi pudełkowa wersja Planescape Torment: Enhanced Edition – przygotowana przez Beamdog usprawniona wersja Planescape Torment, gry RPG z 1999 roku. Nowa wersja charakteryzuje się grafiką w wysokiej rozdzielczości, zremasterowaną ścieżką dźwiękową oraz elementami usprawniającymi rozgrywkę, które jednak można wyłączyć w celu poznania Planescape Torment w oryginalnej formie. Gra ukaże się w Polsce w wersji ze słynnym polskim dubbingiem, przygotowanym przed CD Projekt. W role głównych postaci wcielili się popularni polscy aktorzy, tacy jak Emilian Kamiński, Adrianna Biedrzyńska, Gabriela Kownacka, Wiktor Zborowski czy Władysław Kowalski.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów