Podano szczegóły dotyczące Gravity Rush 2

Dawid Zaleski | @Dawidci | | Przeczytasz w 2 min.

Sony Computer Entertainment Japan otworzyło oficjalną japońską stronę dotyczącą Gravity Rush 2, która dostarcza pierwsze detale na temat fabuły oraz postaci.

Ten sequel, który ekskluzywnie pojawi się jedynie na PlayStation 4, został zapowiedziany podczas SCEJA Press Conference 2015 wraz z remasterem oryginalnego Gravity Rush. Jego premiera ma się odbyć w 2016 roku.

Poniżej możecie się zapoznać z najnowszymi informacjami na temat  Gravity Rush 2.

Fabuła

W powietrznym mieście, Hekseville, odbywa się rekonstrukcja po incydencje, który spowodował były burmistrz, D’nelica. Po zaobserwowaniu anormalnych wstrząsów, księżniczka Kat rozpoczyna dochodzenie w tej sprawie wraz z Raven oraz policjantem Syd. Wyczuwa coś dziwnego i niedługo potem zaczyna się grawitacyjna nawałnica na dotąd niespotykaną skalę. A nasi trzej śledczy zostają wciągnięci do wiru nawet bez szansy skorzystania z ich mocy, by się z niej wydostać.

Gravity Rush 2 2 2

Pojawiają się alternatywnym wymiarze. Kat okazuje się być we wiosce Banga, gdzie ludzie wydobywają rudę grawitacji spośród ruin, by zarobić na życie. Oddzielona od Dusty’ego, kota, który daje jest moc do manipulowania grawitacją, Kat spędza dnie na ciężkiej pracy w kopalniach. Pewnego dnia, idąc do pracy wraz z Syd’em natrafiają na Nevi –  potwory nazywane inaczej „czarnymi insektemi” w tym świecie”. Są przez to w wielkich tarapatach, ale wtedy…

Bohaterowie

Kat

Gravity-Rush-2_09-21-15_Chara_Kat

Dziewczyna, która straciła swoją pamięć. Ratuje podniebne miasto Hekseville przed atakiem grawitacyjnego sztormu, przez co mieszkańcy mianują ją jako grawitacyjną księżniczkę.

Raven 

Gravity-Rush-2_09-21-15_Chara_Raven

 

Panienka, która zwykła być rywalką Kat, ale wygląda na to, że stała się jej partnerką.

Syd

Gravity-Rush-2_09-21-15_Chara_Syd

Wraz z Kat rozwiązał wiele spraw, ale jest też człowiekiem, który przyciąga do siebie problemy.

Lokacja

Gravity-Rush-2_09-21-15_Stage

Jasne i tłoczne miasto, w którym ludzie są pełni życia.

Akcja 

Gravity-Rush-2_09-21-15_Action

Nowy wymiar grawitacyjnej akcji. Wraz ze swoją nową umiejętnością musisz stawić czoła przeciwnościom losu oraz odkryć przeznaczenie oczekujące na Kat.

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów