Plotka: Prince of Persia Dark Babylon ma zadebiutować na początku 2021 roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Prince Of Persia Dark Babylon
Prince Of Persia Dark Babylon

Forum Reddit jest źródłem kolejnych ciekawych plotek. Ponoć anonimowy informator zatrudniony w Ubisofcie zdradził, że francuska firma szykuje się do zapowiedzi Prince of Persia Dark Babylon. Nowa odsłona kultowej serii, której żadna część nie pojawiła się jeszcze na obecnej generacji, ma zostać zapowiedziana w lutym podczas PlayStation Meeting. Wtedy też zaprezentowana ma zostać konsola PlayStation 5.

Gra Prince of Persia Dark Babylon zadebiutuje rzekomo na początku 2021 roku na platformach obecnej i przyszłej generacji od Microsoftu i Sony oraz na komputerach PC. Akcja gry ma się toczyć w mrocznym Babilonie, bezpośrednio po wydarzeniach z gry Prince of Persia: Dwa Trony z 2005 roku. Schemat rozgrywki zostanie wierny wcześniejszym odsłoną cyklu, ale ma nie zabraknąć kilku dużych nowości zainspirowanych najnowszym God of War.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać do lutego.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów