PlayStation TV dziś startuje w Europie

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.

Od dziś oficjalnie PlayStation TV pojawiło się w sprzedaży w Europie. Sugerowana cena to około 430 złotych. Co potrafi to małe urządzenie? Jest to właściwie konsola PlayStation Vita z wyjściem HDMI do podpięcia do telewizora. Dzięki urządzeniu można pograć w niektóre tytuły z PS One, PSV oraz PSP na dużym ekranie. Wszystkie gry kompatybilne z tym urządzeniem znajdują się tutaj – kompatybilne gry z PlayStation TV. Dodatkowo PlayStation TV obsługuje Remote Play (można grać w produkcje z PlayStation 4 na innym telewizorze). W zestawie znajduje się konsola, kabel HDMI, zasilacz i kupon na trzy gry do pobrania w wersji cyfrowej (Oli!Oli!, Velocity Ultra, Worms Revolution Extrime). Do używania PS TV potrzebny jest oczywiście pad DUALSHOCK 4 lub DUALSHOCK 3 oraz karta pamięci (obydwie rzeczy trzeba dokupić oddzielnie).

 

Gdzie i za ile można kupić PlayStation TV w Polsce? Poniżej przegląd kilku ofert:

Już niedługo na naszym portalu recenzja i testy PlayStation TV. Planujecie zakupić to urządzenie? Co sądzicie o funkcjonalności?

Rozmiar PlayStation TV

 Źródło grafik: http://blog.eu.playstation.com/2014/11/14/playstation-tv-launches-europe-today/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów