PlayStation Plus – zbliża się koniec usługi dla PS3 i PS Vita

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Sony wysłało wiadomości do subskrybentów PlayStation Plus, w której przypomina o zbliżającym się zakończeniu wsparcia dla platformy PlayStation 3 i Vita. Od 8 marca 2019 roku Japończycy przestaną dodawać gry w ramach subskrypcji, ale otrzymane dotąd tytuły nadal będą dostępne, do czasu wygaśnięcia abonamentu.

Początkowo Sony zadeklarowało swoją decyzję w lutym, co sprawiło, że użytkownicy starszych konsol zyskują kolejny powód by się z nimi rozstać. Do wprowadzenia zmian nie pozostało wiele czasu, więc wiadomości od Sony to żadna niespodzianka.

Od 8 marca przyszłego roku gry w ramach usługi będą pojawiać się wyłącznie na PlayStation 4. Reszta funkcji usługi pozostanie bez zmian. Sony nawet dało do zrozumienia, że użytkownicy nie będą musieli nic ustawiać na swoich kontach.

Źródło: https://www.slashgear.com/playstation-plus-will-end-ps3-and-ps-vita-free-games-in-early-2019-10557508/?fbclid=IwAR1oW4GJi7jLixy5HS1m_CV7AteBojTUobZ3Qxx4faLZTXG8ZVbx6EGcsWg

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów