PlayStation Plus luty 2017 – darmowe gry w PS+

PlayStation Plus
PlayStation Plus

Aktualizacja oferty PlayStation Plus powinna pojawić się w ciągu 1-7 dni. Właśnie w tym miejscu znajdziecie aktualną rozpiskę PS+, tylko gdy zostanie opublikowana przez Sony.

AKTUALIZACJA [1 luty 2017 – 17:35]:

Poznaliśmy pełną rozpiskę PlayStation Plus luty!

PlayStation Plus Luty 2017

  • Little Big Planet 3 – PlayStation 4
  • Not a Hero – PlayStation 4
  • Starwhal (PS3, Cross Buy with PS4)
  • Anna: Extended Edition (PS3)
  • Ninja Senki DX (PS Vita, Cross Buy with PS4)
  • TorqueL (PS Vita, Cross Buy with PS4)

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

[poll id=”16″]

151280df 9de8 469c b693 2210bacd29c4

Little Big Planet 3 to konsolowa gra platformowa. W grze gracz kontroluje małą postać tzw. Sackboya, który może biegać, skakać i chwytać przedmioty oraz robić śmieszne miny. Gracze mogą współpracować ze sobą tworząc własne mapy lub przechodząc mapy umieszczone w internecie, stworzone przez innych graczy. W poziomach zrobionych przez twórców można zbierać materiały, naklejki, gotowe przedmioty do edytora map oraz ubranka dla Sackboy’a. Aby ukończyć dany poziom gracz musi rozwiązywać zagadki i odnajdywać sposoby na pokonanie przeszkód. Gra posiada zaawansowany silnik fizyki: każdy obiekt w grze poddawany jest zasadom grawitacji i sprężystości.

Not a Hero – gra indie stworzona przez Roll7.


W lutym Microsoft postawił wysoko poprzeczkę swojej konkurencji, dając m.in. Project Cars. Subskrypcja PS+ nie daje tylko darmowych gier (24 w ciągu roku), ale oferuje również inne korzyści. Przede wszystkim osoby z wykupionym abonamentem mogą grać online. Ponadto otrzymują ciekawe rabaty w sklepie PlayStation Store oraz możliwość przechowywania zapisów z gier w chmurze.

W styczniu za darmo można pograć na PlayStation 4 m.in. w Titan Souls oraz polską produkcję This War of Mine: The Little Ones.

Wszystkie informacje o ofercie PlayStation Plus oraz wcześniej udostępniane darmowe gry znajdziecie tutaj.

Reklama prezentująca usługę PlayStation Plus