Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

PlayStation opatentowało adapter do bezprzewodowego ładowania gamepada

Dualshock 4
Dualshock 4

W ciągu ostatnich kilku tygodni odkryto kilka interesujących patentów, które mogą dotyczyć PlayStation 5. Dokument zarejestrowany przez Sony zeszłego lata i opublikowany właśnie teraz, opisuje adapter do bezprzewodowego ładowania gamepada.

Na schematach jest przedstawiony DualShock 4, ale tekst patentu mówi, że adapter jest podłączony z tyłu kontrolera i może być używany z innymi urządzeniami. Prawdopodobnie wśród nich może być DualShock 5. Szkice wyglądają podobnie do przycisku DualShock 4 Back Button.

Wcześniej Sony potwierdziło, że nowy kontroler otrzyma port USB-C, a także większą baterię niż DualShock 4. Nowa konsola zadebiutuje pod koniec roku. Najważniejsze informacje o PlayStation 5.

205ed9 Sony Wireless Charger Patent 1

88ea33 Sony Wireless Charger Patent 2

Sony Wireless Charger Patent

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Advertisement