PlayStation Now pojawi się w kolejnych krajach

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Playstation Now

PlayStation Now jest obecnie dostępne w skromnej ilości państw, ale usługa streamingowa Sony dotrze niedługo do kolejnych krajów.

Gracze z Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Norwegii, Danii, Finlandii i Szwecji będą mieli niebywałą okazję do wypróbowania usługi. Po zakończeniu testów w wyżej wymienionych krajach, każdy z zainteresowanych będzie mógł wykupić subskrypcję. Upoważnia ona każdego do korzystanie z biblioteki ponad 600 gier z PlayStation 2,3 i 4.

Sony jeszcze nie podało dokładnej daty startu usługi w nowych regionach, ale już teraz można zapisać się do testów. Wystarczy odwiedzić ten link. Po wejściu na stronę wystarczy wpisać swoje PSN ID i czekać na łut szczęścia, ponieważ Japończycy będą wybierać osoby do testów, a zapis nie gwarantuje udziału.

Pamiętajcie, że testy odbywają się wyłącznie na konsolach PlayStation 4, a dopiero za jakiś czas użytkownicy komputerów powinni do nich dołączyć. Beta testy PlayStation Now z myślą o nowych krajach rozpoczną się na początku przyszłego miesiąca.

PS Now pozwala na strumieniowanie gier lub ich pobieranie i granie na PlayStation 4. Ta druga opcja dotyczy wyłącznie gier z PlayStation 2 i najnowszej (obecnie) konsoli Sony. Po pobraniu wybranych gier nie musimy łączyć się z siecią, żeby w nie grać.

Ponad 600 gier to spora biblioteka, więc każdy z graczy powinien znaleźć coś dla siebie. Ostatnio dodano między innymi Prey, For Honor, Mafia III, DiRT 4.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/01/23/playstation-now-is-coming-soon-to-spain-italy-portugal-denmark-norway-finland-and-sweden/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów