PlayStation Now – Sony zaczyna usuwać starsze gry ze swojej usługi

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Playstation Now

PlayStation Now z miesiąca na miesiąc dostaje wiele nowych tytułów, ale wygląda na to, że Sony niebawem zacznie usuwać te starsze, aby zrobić miejsce na kolejne.

Jeden z subskrybentów PS Now chciał zagrać w NBA 2K16, ale przed uruchomieniem pojawiło się dość interesujące powiadomienie. Tytuł ma być dostępny jeszcze jeden dzień w usłudze, a Sony radzi przenieść zapisane stany gier do chmury związanej z PlayStation Plus.

Ps Now

Do tej pory Sony nie dawało, żadnych znaków sugerujących, że z usługi  zaczną być usuwane starsze produkcje. Czas pokaże jak rozwinie się sytuacja.

Warto nadmienić, że Microsoft robi podobnie z Game Pass, choć w ich przypadku zwolnione w bibliotece miejsca są zastępowane nowymi grami. W tej chwili ciężko stwierdzić czy Sony przyjmie podobną strategię.

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/arf2xz/screenshot_new_message_appears_while_starting_a/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów