Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

PlayStation 4 z poważnym błędem, który powoduje utratę danych

Playstation 4 Jailbreak
Playstation 4

PlayStation 4 do tej pory nie miało zbyt poważnych błędów wewnątrz stabilnego oprogramowania. Błędy zazwyczaj były wykrywane podczas testów przed wydaniem kolejnej aktualizacji.

Niestety tym razem pojawił się dziwny glitch, który po otworzeniu tajemniczej wiadomości na konsoli sprawia, że PlayStation 4 się zawiesza. To nie koniec złych wiadomości. Jeśli chcemy uruchomić konsolę, musimy zainicjować PS4, co wiąże się z utratą danych z dysku.

Błąd Wiadomości

Błąd Wiadomości

Wiele osób padło ofiarą tego błędu, ale na szczęście można temu zaradzić. Wystarczy zmienić opcję związaną z przyjmowaniem wiadomości i za chwilę pokaże wam jak to zrobić. Poza tym warto użyć aplikacji mobilnej PlayStation i usunąć wiadomość związaną z błędem.

Zmiana przyjmowania wiadomości na PlayStation 4

  1. Przechodzimy do zarządzania kontem wewnątrz ustawień systemowych.
  2. Udajemy się do zakładki prywatność, a następnie wybieramy Informacje osobiste/Wiadomości.
  3. Kierujemy się na Wiadomości, naciskamy X i zmieniamy Każdy na Tylko znajomi.

Wiadomości

Najlepiej przygotować się na pojawienie tajemniczej wiadomości. Jeżeli dostaniemy jakąś podejrzanie wyglądającą korespondencję, najlepiej usunąć ją za pomocą aplikacji mobilnej lub logując się na swoje konto przez przeglądarkę.

Miejmy nadzieje, że Sony zdaje sobie sprawę z istnienia błędu i niebawem wyda aktualizację oprogramowania, która całkowicie go usunie. Wiele ofiar błędu poinformowało Japończyków o obecnej sytuacji, tak więc Sony jest świadome problemu.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement