PlayStation 4 doczeka się limitowanej edycji w barwach Sekiro: Shadows Die Twice

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Sekiro Ps4 Pro
Sekiro Ps4 Pro

Sekiro Shadows Die Twice pojawi się pod koniec marca tego roku, a From Software i Activision przygotowali nie tylko figurkę w limitowanej edycji.

Pojawi się również specjalnie przygotowana konsola PlayStation 4 Pro w barwach nadchodzącej produkcji. Obudowa konsoli została wykonana z drzewa bambusowego, a na górnej części obudowy widnieje tytuł gry w języku japońskim.

Tytuł jest również obecny na panelu dotykowym kontrolera, ale już w języku angielskim. Sprzęt wygląda na starannie wykonany, ale jest jeden problem, jeżeli nie mieszkacie w Belgii lub Holandii. Właśnie tylko w tych krajach będzie można kupić konsolę.

 

Konsolę można „zamówić” w sklepie Game Mania, ale wiąże się to z zakupem Sekiro w przedsprzedaży. Wtedy weźmiemy udział w losowaniu i w momencie gdy uda nam się wyjąć złote pałeczki, to konsola będzie nasza.

Sekiro Shadows Die Twice trafi na PlayStation 4 22 marca tego roku. Produkcja From Software będzie również dostępna na Xbox One i PC.

Źródło: https://www.dualshockers.com/shadows-die-twice-limited-edition-ps4/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów