Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

PlayStation 4 doczeka się limitowanej edycji w barwach Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro Ps4 Pro
Sekiro Ps4 Pro

Sekiro Shadows Die Twice pojawi się pod koniec marca tego roku, a From Software i Activision przygotowali nie tylko figurkę w limitowanej edycji.

Pojawi się również specjalnie przygotowana konsola PlayStation 4 Pro w barwach nadchodzącej produkcji. Obudowa konsoli została wykonana z drzewa bambusowego, a na górnej części obudowy widnieje tytuł gry w języku japońskim.

Tytuł jest również obecny na panelu dotykowym kontrolera, ale już w języku angielskim. Sprzęt wygląda na starannie wykonany, ale jest jeden problem, jeżeli nie mieszkacie w Belgii lub Holandii. Właśnie tylko w tych krajach będzie można kupić konsolę.

 

Konsolę można „zamówić” w sklepie Game Mania, ale wiąże się to z zakupem Sekiro w przedsprzedaży. Wtedy weźmiemy udział w losowaniu i w momencie gdy uda nam się wyjąć złote pałeczki, to konsola będzie nasza.

Sekiro Shadows Die Twice trafi na PlayStation 4 22 marca tego roku. Produkcja From Software będzie również dostępna na Xbox One i PC.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement