W PlayerUnknown’s Battlegrounds gra już ponad 3 miliony graczy na Xbox One

| @Dawidci | | Przeczytasz w 1 minutę
Pubg Xbox One
Pubg Xbox One

Mówili, że się nie uda. Mówili, że na pewno nie wyprzedzi pod względem popularności Counter Strike: Global Offensive, a co dopiero Dota 2. Jednak PlayerUnknown’s Battlegrounds już od pół roku jest niepowstrzymane. Niedawno przebiło próg 3 milionów graczy jednocześnie na Steam, a dzisiaj dowiedzieliśmy się o tym, że na konsolach Xbox One ta gra sprzedała się już w ponad 3 milionach sztuk.

Trzeba przyznać, że wyniki jakie osiąga PlayerUnknown’s Battlegrounds są niesłychanie wysokie, szczególnie zważywszy na to, że na Xbox One ten tytuł występuje dopiero w programie Xbox Game Preview, a jej koszt to 130 złotych. Poza tym PUBG przekroczyło już 30 milionów sprzedanych kopii ogółem, ponieważ według SteamSpy ta produkcja może się pochwalić prawie 28 milionami sprzedanych egzemplarzy. Dla porównania CS:GO sprzedało się do tej pory w ponad 39 milionach sztuk. W takim tempie PUBG spokojnie pod tym względem wyprzedzi do końca roku tytuł Valve.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2018/01/11/playerunknowns-battlegrounds-3-million-players-xbox-one/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Można rozpocząć pobieranie wersji beta Fallout 76 - https://t.co/t8bZxMFZuX https://t.co/A1UY0aI6Vi
Battlefield V ozłocone! DICE oficjalnie zakończyło prace nad grą - https://t.co/eU6LvGXzJ3 https://t.co/J8fpl469W6

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch