Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

OGÓLNE

Platinum Games pracuje nad nowymi grami

platinum games

Platinum Games niedawno udzieliło wywiadu Video Games Chronicle, w którym Atsushi Inaba zdradził plany na przyszłość studia.

Prace nad Bayonetta 3 przebiegają bez zakłóceń i gra już jest w połowie ukończona. Trzecia odsłona kultowej serii, ma zaoferować graczom zupełnie nową jakość, co z pewnością zaskoczy fanów cyklu.

Deweloper chce sam wydać swoje produkcje, więc prawa do każdej gry będą teraz należeć do Platinum Games. Nowe podejście studia oznacza koniec finansowania projektów przez zewnętrznych wydawców.

Obecnie studio nie posiada wyłącznych praw do gier takich jak Bayonetta, NieR Automata czy Astral Chain. Niedługo się to zmieni za sprawą dwóch gier, które nie zostały zapowiedziane.

Inaba zapowiedział również, że pomimo iż studio będzie głównym wydawcą swoich nadchodzących tytułów, nie przekreśla współpracy z dużymi wydawcami w przyszłości.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement