Plata o Plomo. Serial Narcos otrzyma własną grę wideo

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Narcos
Narcos

Jak podaje Curve Digital, w trakcie przygotowań jest gra komputerowa, która bazować będzie na serialu Narcos, czyli jednej z najpopularniejszych produkcji Netflixa, opowiadającej o życiu Pablo Escobara oraz o innych kolumbijskich przestępcach. Według doniesień gra oparta na serialu ma zadebiutować wiosną przyszłego roku.

W sieci na próżno szukać konkretnych informacji dotyczących tej produkcji. Jednakże, jeśli gra zostanie dobrze zrealizowana, to możemy być pewni, że czeka nas epicka przygoda na kolumbijskiej ziemi, w której nie zabraknie strzelanin, wybuchów oraz innych fajerwerków, do których przyzwyczaił nas Pablo oraz twórcy serialu. Mam nadzieję, że również od strony narracyjnej tytuł ten będzie stał na wysokim poziomie, bowiem historia przedstawiona w serialu jest niebanalna i zasługuje na to, aby również w grze odgrywać znaczącą rolę.

Jak wspomniałem, nie mamy zbyt wiele informacji na temat tego tytułu, jednakże do sieci trafił już krótki teaser, który zapowiada przyszłoroczną premierę gry opartej na serialu Narcos. Rzućcie okiem.

Teaser gry Narcos

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów