Pillars of Eternity 2 otrzyma turowy system starć

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Pillars Of Eternity Ii Deadfire
Pillars Of Eternity II Deadfire

Pillars of Eternity 2 to jedna z najlepszych gier zeszłego roku i z pewnością najlepszy tytuł ekskluzywny dostępny wyłącznie na PC. Twórcy przed premierą gry obiecali graczom podczas kickstarterowej zbiórki, że tytuł podobnie jak pierwsza część, będzie posiadał system strać rozgrywanych w czasie rzeczywistym, i tak też się stało. 24 stycznie do gry wprowadzone zostanie istotne udogodnienie, które może sprawić, że będzie ona bardziej przystępna. Jeszcze przed stworzeniem postaci, będzie trzeba podjąć ważną decyzję  dotyczącą  systemu toczonych starć –  turowym lub w czasie rzeczywistym.

Pillars Of Eternity 2

Wprowadzenie nowego trybu wymagało od deweloperów ogromnego nakładu pracy. Z wdrożeniem  nowego systemu starć, wiązało się również przebudowanie interfejsu użytkownika. Taka darmowa aktualizacja, to nie tylko wspaniały prezent dla fanów, ale również chęć dotarcia do większej ilości odbiorców. Gry RPG z turowym systemem walki sprzedają się lepiej, czego najlepszym dowodem jest chociażby Divinity: Original Sin 2.

Pillars of Eternity 2: Deadfire w maju zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Switch, tak więc wprowadzenie tak dużej zmiany, może przynieść twórcom spore korzyści finansowe. I tego z pewnością oczekują.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów