PES 2019 za darmo!

Dawid Szafraniak | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Konami po raz kolejny próbuje zachęcić szersze grono odbiorców do zapoznania się ze swoją piłkarską propozycją. Już niedługo, bo w tym tygodniu, na rynek trafi darmowa wersja Pro Evolution Soccer 2019.

Zawartość gry pozwoli na rozgrywkę online i dostęp do My Club. Dostępne będą również mikrotransakcje, lecz te są oczywiście propozycją dodatkową. Premiera ma mieć miejsce 13 grudnia, więc lada moment.

Spór między fanami piłki nożnej od Konami oraz Electronic Arts trwa już od lat i nie da się jednoznacznie stwierdzić, która strona ma rację. Niewątpliwie, większą popularnością cieszy się seria FIFA, która każdego roku ląduje na szczytach list sprzedaży. Bardzo pomaga jej fenomen trybu Ultimate Team. Z kolei, gracze serii Pro Evolution Soccer stawiają swoją grę wyżej w hierarchii za sprawą zaawansowanego silnika fizycznego. Ktokolwiek miałby słuszność, warto samemu sprawdzić obie produkcje.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów