Pierwszy zwiastun gry World War Z

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
World War Z Game
World War Z Game

Powieść Maxa Brooksa z 2006 roku zatytułowana World War Z szybka stała się bestsellerem. Jej ekranizacja z 2013 z Bradem Pittem w roli głównej zarobiła sporo kasy, ale raczej serc krytyków nie podbiła. Teraz przyszła pora na grę. Jak będzie tym razem.

Growa wersja World War Z została zapowiedziana podczas gali The Game Awards 2017, krótkim zwiastunem. Zaprezentowano na nim hordę żądnych krwi nieumarłych, ale w porównaniu do tego co widzieliśmy na materiałach promujących Days Gone, gra zapowiada się na budżetową produkcję. W ostatnich latach nie możemy narzekać na brak tytułów z zombie, tak więc World War Z raczej nie jest skazane na sukces.

Za produkcję gry wzięło się studio Saber Interactive. Nie znamy jeszcze jej dokładnej daty premiery, ale twórcy zapowiadają, że ukaże się ona w 2018 roku na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

World War Z Game – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów