Pierwszy plakat filmu Venom

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 1 minutę
Venom1

Na oficjalnych kontach filmu Venom w mediach społecznościowych pojawił się oficjalny plakat produkcji. Trzeba przyznać, że jest on bardzo oszczędny w formie, ale idealnie oddaje atmosferę filmu.

Reżyserem Venoma jest Ruben Fleischer, który wcześniej zasłynął takimi produkcjami jak Zombieland i Gangster Squad. Pogromcy mafii. Ostatnio wyreżyserował dwa pierwsze odcinki serialu Santa Clarita Diet dla Netflixa.

Już jutro pojawi się pierwszy zwiastun produkcji trwający 1 minutę i 31 sekund. Wciąż nie jest znany zarys fabularny filmu, ani czy obraz będzie w jakikolwiek sposób powiązany z Kinowym Uniwersum Marvela. Plotkuje się, że w filmie mamy ujrzeć Spider-Mana, granego przez Toma Hollanda.

W roli Eddie Brock, głównego bohatera widowiska, zobaczymy Toma Hardy’ego, zaś w pozostałych rolach ujrzymy Riza Ahmeda, Woody’ego Harrelsona, Michelle Williams oraz Jenny Slate.

Światowa premiera została wyznaczona na 4 października 2018. W Polsce film w kinach pojawi się dzień później.

Plakat filmu Venom

Venom

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów