DOOM Eternal z grywalną wersją demonstracyjną na PGA 2019

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Doom Eternal
Doom Eternal

Na tegorocznych targach PGA (18-20 października) zwiedzający będą mieli możliwość przetestowania gry DOOM Eternal. Informację przekazała firma Cenega, która jest wydawcą produkcji id Software w naszym kraju.

Grywalna wersja demonstracyjna zaoferuje fragment kampanii fabularnej. Stanowiska z grą znajdą się w hali nr 5 na stanowisku oznaczonym numerkiem 21.

Wiadomość ta bez wątpienia ucieszy fanów, którzy ocierają zły po ostatnich, niezbyt wesołych doniesieniach, dotyczących daty premiery nowej odsłony DOOMa.

Przypomnijmy, że firma Bethesda poinformowała, że DOOM Eternal nie pojawi się 22 listopada, jak wstępnie planowano, ale dopiero 20 marca 2020 roku.

Warto także dodać, że na tegorocznych targach PGA pojawi się również CD Projekt RED. Twórcy Wiedźmina zaprezentują poznańskiej publiczności nowe materiały wideo z gry Cyberpunk 2077 i to w dodatku w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów