Persona Q2: New Cinema Labyrinth – ujawniono opening produkcji

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Atlus podczas specjalnej transmisji Persona Q2: New Cinema Labyrinth Special Broadcast z okazji  Tokyo Game Show 2018 ujawnił opening najnowszego spin-offu serii dedykowanego konsoli Nintendo 3DS. Będziecie mogli na nim zobaczyć wszystkich bohaterów oraz wsłuchać się w utwór zatytułowany Road Less Taken, w którym pojawia się m.in. uwielbiany przez fanów Lotus Juice, a także Shihoko Hirata (P4) i Lyn (P5).

Persona Q2: New Cinema Labyrinth wprowadzi nas do świata filmów, gdzie będzie na nas czekać wiele tytułowych labiryntów. Pod względem rozgrywki, tak jak w przypadku pierwszej części, będziemy mieli do czynienia z dungeon crawlerem przypominającym EO, więc będzie na nas czekać mnóstwo potyczek oraz własnoręczne tworzenie map odwiedzanych dungeonów. W najnowszym spin-offie serii znajdziemy aż 28 postaci i Dream Contest, w którym główną rolę odegra Hamuko z Persona 3: Portable.

Persona Q2: New Cinema Labyrinth w Japonii zadebiutuje już 29 listopada tego roku.

Persona Q2: New Cinema Labyrinth – Opening produkcji:

Aktualizacja: W sieci pojawił się również gameplay z prologu gry:

Źródło: https://personacentral.com/pq2-opening-animation/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów