Persona 5 – znamy pełną zawartość edycji kolekcjonerskiej

Tomek Piotrowski | @danteveli | | Przeczytasz w 1 minutę

Kilka godzin temu pisaliśmy o nowym trailerze Persony 5. Wspominaliśmy tam o pogłoskach co do możliwości przełożenia premiery gry. Niestety plotki okazały się prawdą i Persona 5 nie pojawi się w Europie w Walentynki.  Na pocieszenie mamy jednak informację o finalnej wersji edycji kolekcjonerskiej gry.

Dokładnie rzecz biorąc, wiemy jak będzie wyglądało opakowanie tej edycji gry. Atlus zdecydował się na opublikowanie okładek soundtracku, art booka i kolekcjonerskiego pudełka, w które Persona 5 będzie zapakowana.

22848118808_24a3a6e5d9_o

Trzeba przyznać, że pakiecik wygląda naprawdę przyjemnie. Edycja zwana Take Your Heart  kosztuje w USA 90$ i zawiera bajery takie jak:

-pluszowa maskotka

-soundtrack

-steelbook

-art book

-torba

-kolekcjonerskie pudełko

Ja ostrze sobie zęby na ten pakiecik i z pewnością go zgarnę. No chyba że doczekamy się jakiejś kosmicznej ceny za to cacuszko.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów