Persona 5 najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii

Mass Effect: Andromeda wypada z pierwszej trójki.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Persona 5 zaliczyła niezły europejski debiut i w pierwszym tygodniu sprzedaży znalazła się nie szczycie cotygodniowego notowania najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Tym samym produkcja studia Atlus jest pieszym tytułem jRPG od 2013 roku, który zadebiutował na szczycie UK Video Game Charts. Wówczas ta sztuka udała się grze Ni No Kuni: Wrath of the White Witch.

W pierwszej trójce notowania znalazły się jeszcze Ghost: Recon Wildlands oraz LEGO Worlds. Co ciekawe, obie produkcji nie zmieni swojej pozycji w porównaniu do poprzedniego notowania.

Spory spadek zaliczyła najnowsza produkcja BioWare. Mass Effect: Andromeda po ostatnich dwóch tygodniach okupowania pierwszego miejsca, znalazła się na piątym miejscu wśród najchętniej kupowanych gier.

Niezbyt udane debiuty zaliczyły – BulletStorm: Full Clip Edition oraz Yo-Kai Watch 2: Bony Spirits. Obie produkcje znalazły się odpowiednio na 23 i 36 miejscu.

Top 10 najlepiej sprzedających się gier w UK w ubiegłym tygodniu (od 3 do 8 kwietnia 2017):

  1. Persona 5
  2. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
  3. LEGO Worlds
  4. Grand Theft Auto V
  5. Mass Effect: Andromeda
  6. FIFA 17
  7. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  8. LEGO City Undercover
  9. Call of Duty: Infinite Warfare
  10. Overwatch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów