Pathologic 2 – przetestuj wersję Public Alpha

| | Przeczytasz w 1 minutę
Pathologic 2
Pathologic 2

Twórcy, studio Ice-Pick Lodge oraz wydawca tinyBuild zapraszają do przetestowania Pathologic 2. Wersja Public Alpha, którą możecie ograć zawiera 3 z 12 dostępnych w grze rozdziałów. Zainteresowanych przetestowaniem tego tytułu odsyłam do formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie tutaj. Na nasze wrażenia z wczesnej wersji Pathologic 2 musicie jeszcze trochę poczekać. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer produkcji.

Pathologic 2 – trailer

 

Pathologic 2 to gra z gatunku survival thriller, w której bogata warstwa fabularna ma odgrywać pierwsze skrzypce. Gracz trafi do miasteczka nękanego przez śmiertelną zarazę. Rzucony w wir tajemniczych wydarzeń niejednokrotnie będzie musiał podejmować trudne, mające wpływ na rozgrywkę decyzje. Mierząc się z zarazą będziemy musieli stawić czoła nie tylko jej ale i jej skutkom oraz ofiarom. Jak zaznaczają twórcy „You can’t save everyone”.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów