Pathologic 2 – poznaliśmy datę premiery „najdziwniejszej” gry roku

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Pathologic 2
Pathologic 2

Twórcy, studio Ice-Pick Lodge oraz wydawca tinyBuild podali oficjalną datę premiery swojej najnowszej produkcji. Pathologic 2 zadebiutuje na Steam 24 maja. W przyszłości gra wydana zostanie także na Xbox One. Jak zaznaczają producenci, Pathologic 2 ma być najdziwniejszą grą tego roku. Zachęcam do obejrzenia najnowszego, dość mrocznego traileru.

Pathologic 2 to gra z gatunku survival thriller, w której bogata warstwa fabularna ma odgrywać pierwsze skrzypce. Gracz trafi do miasteczka nękanego przez śmiertelną zarazę. Rzucony w wir tajemniczych wydarzeń niejednokrotnie będzie musiał podejmować trudne, mające wpływ na rozgrywkę decyzje. Mierząc się z zarazą będziemy musieli stawić czoła nie tylko jej ale i jej skutkom oraz ofiarom. Jak zaznaczają twórcy „You can’t save everyone”.

Pathologic 2 – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów