Overcooked! 2 i Hell is Other Demons za darmo w Epic Games Store

Overcooked! 2 I Hell Is Other Demons Za Darmo

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień Overcooked! 2 i Hell is Other Demons za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store.

Overcooked! 2 to druga część popularnej serii gier kooperacyjnych, w której zadaniem graczy jest gotowanie i wydawanie dań klientom. Żeby nie było za łatwo, oddawane do dyspozycji domorosłych kucharzy kuchnie to istne tory przeszkód, pełne między innymi rozpadlin, ruchu ulicznego czy nawet kałuż lawy. A wszystko to okraszone masą przeuroczych żartów.

Overcooked! 2 zdobyło średnią 82% na OpenCritic.

Overcooked 2 – recenzja

Hell is Other Demons to wymagająca platformowa strzelanka z 2019 roku, przywodząca na myśl klasyczne automatówki z gatunku bullet hell. Wysoki poziom trudności idzie w parze z satysfakcjonującą rozgrywką, czyniąc ów tytuł świetną propozycją dla fanów gier retro. Zwłaszcza, że poza kampanią, Hell is Other Demons oferuje także tryb endless.

Hell is Other Demons zdobyło średnią 78% na OpenCritic.

Overcooked! 2 i Hell is Other Demons za darmo odebrać będzie można do 24 czerwca do godziny 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne dwie darmowe produkcje – Horizon Chase Turbo oraz Sonic Mania.