Our World is Ended – udostępniono opening produkcji

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Bez tytułu

Na kanale 5pb. Games pojawił się opening Our World is Ended, visual novel od studia Red Entertainment. Najnowszy tytuł od twórców m.in. Gungrave i Sakura Wars: So Long, My Love na konsoli PlayStation 4, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych zadebiutuje na Zachodzie już 22 marca tego roku.

W Europie tytuł pojawi się w edycji Day One zawierającej artbook oraz brelok. W openingu załączonym poniżej poza postaciami będziecie mogli również się zapoznać z motywem przewodnim produkcji zatytułowanym „Change the World” w wykonaniu Kurokumo.

Podczas rozgrywki wcielimy się w zespół młodych deweloperów Judgement 7, pracujących nad zupełnie nowym growym silnikiem, nazwanym W.O.R.L.D. Jak to w takich historiach bywa, naszym zadaniem będzie wydostanie się z fikcyjnego świata i powstrzymanie potworów z wielu gier przed przedostaniem się do rzeczywistości.

Our World is Ended – opening produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2019/02/our-world-is-ended-for-ps4-switch-and-pc-opening-movie

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów