Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Ostatnie rozszerzenie do Call of Duty: Black Ops 3 zadebiutuje na początku września na PlayStation 4

Call of duty black ops 3 Salvation

Salvation, czyli czwarte i ostatnie DLC do Call of Duty: Black Ops 3, zadebiutuje 6 września na konsoli PlayStation 4. Pakiet będzie zawierał dodatek Revelations, będący zwieńczeniem sagi o Zombie – Origins. W Revelations poznamy losy postaci z Origins. Dowiemy się co już przeżyli w ciągu całego czasu od rozpoczęcia swojej przygody i co przywiodło ich aż do tego finalnego momentu. Możemy się więc szykować na ostateczne starcie z Doktorem Monty.

Mark Lamia, szef studia Treyarch, nie ukrywa podekscytowania zwieńczeniem 8 letniej sagi o zombie:

Bez wątpienia jest to najbardziej epicki pakiet DLC jaki stworzyliśmy, zarówno dla fanów rozgrywki wieloosobowej, jak i Zombie. Mogę śmiało powiedzieć, że Zombie jest owocem olbrzymiej pracy całego studia i jestem dumny mogąc zakomunikować, że będzie to najlepsze i najbardziej epickie doświadczenie dla wszystkich fanów, którzy trwali z nami przez ostatnie 8 lat.

Rozszerzenie Salvation zawierać będzie także 4 nowe mapy multipalyer:

  • Citadel: Stary zamek pełen ciasnych korytarzy, które będą wymuszały starcia w bliskiej odległości, podczas gdy fosa i most zwodzony zezwolą na unikalne możliwości poruszania się na tej średniego rozmiaru mapie.
  • Micro: Zminiaturyzowana strefa wojny rozgrywająca się na doskonale zaopatrzonym stole piknikowym
  • Outlaw: Przerobiona w westernowym stylu mapa Standoff z Call of Duty: Black Ops II. To bezlitosna, średniej wielkości mapa, która  spodoba się wszystkim fanom klasycznych walk, oskrzydlających tras i zajmowania strategicznych pozycji w dłużej trwających potyczkach.
  • Rupture: Klasyczna mapa z Call of Duty: World at War – Outskirts, która została przeobrażona w zaawansowaną technologicznie placówkę, zaprojektowaną przez społeczeństwo przyszłości zdesperowane w swoich akcjach naprawienia atmosfery Ziemi.

Salvation zadebiutuje na PC i Xbox One w późniejszym terminie. Rozszerzenie nie zostanie wydane na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

XSX

W serwisie VentureBeat ukazał się artykuł Jeffa Grubba, w którym autor wyjaśnia dlaczego akcjonariusze spółki Zenimax oddali firmę w ręce giganta z Redmond. Według...

RECENZJE GIER

Wingspan autorstwa Elizabeth Hargrave to gra planszowa, która w 2019 zachwyciła graczy na całym świecie, w tym mnie. Niestety będąc w Chinach ograniczam zakup...

RECENZJE GIER

Kojarzycie ta pływające w oczach „cosie”? Jakiś mądrala powiedziałby wam, że to męty ciała szklistego. Pff, ta, jasne! Nie słuchajcie takich osób, bo to...

PUBLICYSTYKA

Jaki internet jest najlepszy? Szybki, bezawaryjny i tani. Niestety duża część ofert dostępnych na rynku nie do końca spełnia wszystkie te kryteria, natomiast najkorzystniejsze...

Advertisement