Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Oprogramowanie systemowe 3.0 dla PS4 od jutra dostępne dla wszystkich

Sony ogłosiło, że już jutro będzie można zaktualizować system PS4 do wersji 3.0. Nowa wersja systemu o nazwie Kenshin wprowadzi wiele zmian i udogodnień dla naszej konsoli. Poniżej możecie się zapoznać z listą najważniejszych. 

Szczegóły aktualizacji systemowej 3.0 dla PlayStation 4

 • Events:  Dodano nowy hub dla aktualnych ewentów, prezentujący przegląd aktywności z produkcji, w które grasz najczęściej.
 • YouTube live: Właściciele PS4 będą mogli transmitować swoją rozgrywkę bezpośrednio na  YouTube. Transmisji na żywo będzie można oglądać za pośrednictwem strony internetowej oraz  aplikacji mobilnych YouTube Gaming.
 • Screenshoty w formacie PNG: Oznacza to wyższą jakość uchwyconych fragmentów rozgrywki.
 • Specjalna sekcja dla abonentów PlayStation Plus: Miejsce, w którym gracze skorzystają z promocji lub pobiorą darmowe gry.
 • Dzielenie się wideo przez Twitter: Gracze mają opcję dzielenia się filmikami bezpośrednio przez Twitter. Maksymalna długość filmików to 10 sekund.
 • Wzrost pojemności przechowywanych danych w chmurze:  Tylko dla członków PlayStation Plus. Pojemność chmury wzrośnie z 1 GB do 10 GB
 • Naklejki: W wiadomościach wyślemy specjalne grafiki, które umilą każdą rozmowę.

2 komentarze

2 Comments

 1. brag

  30 września 2015 at 13:24

  a moze lepiej xboxa co? W media expert widziałem ps4 1tb z fifą 16 za 1700 więc cena spoko ale mam mieszane uczucia bo miałem do czynienia głównie z xboxem i nie wiem czy się przekonam.

  • Kamil

   30 września 2015 at 15:04

   Nie za bardzo rozumiem sens twojego komentarza, pod wpisem o aktualizacji PS4. Z kupnem konsoli bym się wstrzymał bo w październiku przynajmniej PlayStation 4 ma istotnie potanieć. Xbox One to dobra konsola, ale w tej generacji sprzęt sony oferuje znacznie więcej.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement