Onimusha: Warlords – porównanie graficzne Switch vs PS2

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Na kanale Direct-Feed Games pojawiło się porównanie graficzne Onimusha Warlords, zestawiające wersję na konsolę Nintendo Switch z oryginałem wydanym pierwotnie na PlayStation 2. Zmiany, choć widoczne gołym okiem, wciąż ograniczają się przede wszystkim do znacznie podwyższonej rozdzielczości, więc o jakości w stylu chociażby wydanego w zeszłym roku Spyro możemy zapomnieć. Remaster zostanie za to wzbogacony m.in. o nową ścieżkę dźwiękową, wsparcie dla analogów oraz easy mode, dostępny od samego początku rozgrywki.

Pozostaje mieć nadzieję, że Capcom remasterem bada grunt pod nową odsłoną cyklu i wkrótce doczekamy się odpowiedniej zapowiedzi. Onimusha Warlords na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC zadebiutuje już 15 stycznia. Pudełkowe wydanie gry w wersji na konsolę PlayStation 4 lub Xbox One możecie kupić m.in. w sklepie PlayAsia.

Onimusha: Warlords – Porównanie graficzne:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów