DriveClub za darmo w PlaStation Plus, ale okrojony

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Cyfrowa wersja gry DriveClub, która już za miesiąc ukaże się na Playstation 4 będzie dostępna za darmo dla posiadaczy PlayStation Plus. Nie jest to oczywiście wiadomość nowa, ale wreszcie jesteśmy pewni co do terminu. DriveClub miał być jednym z wielkich tytułów startowych nowej konsoli od Sony, ale termin premiery przesunął się niemal o rok. Pierwsze ekskluzywne wyścigi samochodowe na PlayStation 4 zadebiutują w wersji pudełkowej i cyfrowej 9 października. Ktoś zapyta jaki jest sens kupować wersję pudełkową, jeśli cyfrowa jest za darmo?
Otóż jest. Dopiero teraz Evolution Studios – wydawca gry; poinformowało na czym ma polegać oferta dla posiadaczy PlayStation Plus. Subskrybenci za darmo będą mieli do dyspozycji 10 grywalnych samochodów (2 z każdej kategorii) i 11 tras. W pełnej wersji będziemy mieli do dyspozycji 50 tras, tak więc za darmo dostaniemy 20% z pełnowartościowego towaru. Graczy z Plusa ominie również możliwość odblokowywania nowych aut, ale obejmą ich aktualizacje, takie jak chociażby dynamiczny system pogody. Jeśli, ktoś będzie chciał mieć dostęp do pełnego wachlarza aut i tras dostępnych w DriveClub, będzie zmuszony wykupić pełną wersję gry. Oferta nie wydaję się dla nikogo krzywdząca, bo jeśli zdecydujemy się na DriveClub wydać pieniądze, to z przekonaniem, że warto.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów