Oglądaj na żywo konferencję E3 2017 Microsoft

Transmisję z imprezy obejrzycie poniżej.

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

W niedzielę o godzinie 23:00 rozpocznie się kolejna wielka konferencja na targach E3. Wystąpienie przygotuje firma Microsoft. Wydarzenie ma być dłuższe niż inne wystąpienia i będzie jednocześnie pierwszą publiczną prezentację najnowszego urządzenia z rodziny Xbox – najbardziej zaawansowanej konsoli do gier w historii, znanej jako Project Scorpio.

Transmisje z konferencji Microsoftu będzie można oglądać poniżej:

Konferencja będzie również transmitowana na żywo za pośrednictwem konsol Xbox, w aplikacji streamingowej Mixer, w serwisach Twitch i YouTube, oraz na stronie https://xbox.com/e3.

Dewizą marki Xbox jest stawianie graczy w centrum wszystkiego, co robimy i oferowanie zarówno użytkownikom, jak i twórcom, najlepszej platformy do gier. Wiemy, że jedno nie istnieje bez drugiego, dlatego zainwestowaliśmy ogrom wysiłku w nowe narzędzia programistyczne, programy wydawnicze, sprzęt i usługi dla deweloperów i graczy. Opracowując Project Scorpio stworzyliśmy konsolę, która ma być uniwersalnym miejscem dla programistów, aby realizować swoje wizje. Pamiętamy również na czym najbardziej zależy graczom – na najlepszych tytułach, zarówno ekskluzywnych, jak i wieloplatformowych, niezależnych czy AAA. Jesteśmy dumni z różnorodności katalogu gier, które pojawią się w tym roku wyłącznie na konsolach Xbox i będą działać jeszcze lepiej na Project Scorpio. Zaprojektowaliśmy Project Scorpio jako najlepszą konsolę do gier wieloplatformowych od naszych partnerów wydawniczych, znanych już graczom tytułów przeniesionych w świat rozgrywki w 4K oraz ulubionych gier we wstecznej kompatybilności ze wcześniejszymi konsolami Xbox – powiedział Phil Spencer, Head of Xbox.