Podsumowanie konferencji Nintendo na E3 2017 – wszystko w jednym miejscu

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.

Dziś o godzinie 18 odbyła się ostatnia wielka konferencja na tegorocznych targach E3. Nintendo odkryło kilka kart i zaprezentowało sporo niezłego materiału.

Cała prezentacja Nintendo

Rocket League

Rocket League ukaże się również na konsolę Nintendo Switch. Warto podkreślić, że gra będzie obsługiwać cross-network. Oznacza to, że zagrać można z posiadaczami Xbox One i komputerów PC. Premiera została wyznaczona na koniec roku.

Xenoblade Chronicles 2

Xenoblade Chronicles 2 to olbrzymi otwarty świat, wiele aktywności i zagadek logicznych. Gra ukaże się pod koniec roku.

Kirby

Kirby to klasyczna platformówka, która ukaże się w 2018 roku.

Nowe Pokémony

Konsola Nintendo Switch otrzyma zupełnie nową grę z Pokemonami w roli głównej. Prace nad tym produktem mają potrwać jeszcze około roku – niestety nie poznaliśmy więcej konkretów.

Warto przypomnieć, że 22 września 2017 roku zadebiutuje Pokken Tournament DX. Gra jest portem gry wydanej pierwotnie na automaty oraz WiiU. W nowej wersji zostanie mocno wzbogacona o zawartość. Będą nowe pokemony, grywalne postacie i tryb 3 vs.3. Na pewno więcej informacji o tytule poznamy na targach E3.

Metroid Prime 4

Powstaje nowa odsłona gry – Metroid Prime 4. W czasie konferencji Nintendo zobaczyliśmy niestety tylko logo…

Yoshi

Yoshi to kolejna niezła platformówka, która zmierza na konsolę Nintendo Switch. Premiera została zaplanowana na 2018 rok.

Fire Emblem Warriors

Gra zadebiutuje pod koniec tego roku.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild DLC

The Legend of Zelda: Breath of the Wild otrzyma dwa DLC. Pierwszy dodatek pt. Master Trials ukaże się już 30 czerwca. W jego skład wejdzie Trial of the Sword, Master Mode, Hero’s Path, nowe zbroje i maski. O drugim dodatku pt. The Champions’ Ballad nie wiemy praktycznie nic konkretnego.

Nowe Amiibo

Do sprzedaży trafią nowe figurki Amiibo związane z The Legend of Zelda: Breath of the Wild oraz Super Mario Odyssey.

Super Mario Odyssey

Opublikowano nowy trailer z Super Mario Odyssey. Film ukazuje m.in. moc czapki Mario, która pozwoli przejmować kontrole nad różnymi stworkami i przedmiotami. Produkcja zabierze nas w najróżniejsze miejsca i będzie miała dość mocno urozmaicony gameplay. Gra zadebiutuje 27 października 2017.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów