Oficjalny zwiastun serialu Marvel’s Iron Fist

Sylwia | | Przeczytasz w 1 minutę

Marvel i Netflix udostępnili oficjalny zwiastun swojego najnowszego dziecka jakim jest serial Marvel’s Iron Fist. Serial powstał na podstawie serii komiksów, opowiada historię superbohatera, którego twórcami są Gil Kane i Roy Thomas. Milioner Danny Rand/Iron Fist (w tej roli Finn Jones) powraca po piętnastu latach do Nowego Jorku aby odzyskać rodzinny interes. Jako Iron Fist walczy z przestępczością miasta dzięki żelaznej pięści i znajomości sztuk walki.

Obok takich seriali jak Daredevil, Jessica Jones czy Luke Cage, serial jest już czwartą produkcją opartą na podstawie komiksów Marvela. W rolach głównych zobaczymy Jessice Henwick, Davida Wenhama, Jessice Stroup i Toma Pelphrey’a. Aktorki Carrie-Anne Moss oraz Rosario Dawson powtórzą swoje role z poprzednich seriali. Sezon będzie się składał z 13 odcinków. Premiera  Marvel’s Iron Fist już 17 marca tego roku na platformie Netflix.

Poniżej zwiastun serialu Marvel’s Iron Fist.

Źródło: ew.com/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów