Odświeżona wersja STAR WARS Episode I: Racer już dostępna na GOG.com

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
STAR WARS EPISODE I: RACER

GOG we współpracy z firmami Disney i Lucasfilm Ltd. ogłosił dzisiaj powrót klasycznej gry wyścigowej STAR WARS Episode I: Racer.

STAR WARS Episode I: Racer to jedna z najlepiej sprzedających się gier wyścigowych science-fiction w historii, a teraz ponownie będziemy mieli okazje wziąć udział w wyścigach, znanych nam z filmu Gwiezdne Wojny Epizod I: Mroczne Widmo. W grze mamy możliwość wyboru naszego pilota, a później ruszamy prosto na tor.

Podrasowany i odtworzony przez techników z GOG.com, STAR WARS Episode I: Racer działa świetnie na współczesnych komputerach PC i obsługuje tryb dla wielu graczy przez LAN. Będziemy mogli więc doświadczyć kosmicznych wyścigów razem z naszymi znajomymi.

Na GOG.com wystartowała również promocja na inne klasyczne gry z serii Star Wars. W trakcie wyprzedaży z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen wiele tytułów jest dostępnych z rabatem 66%, a wśród nich znajdziecie takie hity jak Knights of the Old Republic I & II, Star Wars: Battlefront (Classic, 2005), Jedi Academy i wiele więcej. Oferta będzie dostępna do 8 maja, godz. 23:00.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów