Obduction i Offworld Trading Company za darmo w Epic Games Store

Obduction i Offworld Trading Company za darmo

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień Obduction i Offworld Trading Company za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store.

Obduction to przygodowa gra logiczna od studia Cyan, twórców kultowego Mysta. Główny bohater zostaje pewnej nocy porwany przez kosmitów i w efekcie trafia do obcego świata. Spory nacisk położono na eksplorację i poznawanie fabuły gry poprzez odnajdywane po drodze dzienniki, ale nie zabrakło też sporej dozy łamigłówek.

Obduction ukazało się w 2016 roku i spotkało się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 72% na OpenCritic.

Obduction – recenzja

Offworld Trading Company to strategia ekonomiczna autorstwa Mohawk Games, w której przejmiemy kontrolę nad jedną z marsjańskich kompanii handlowej. Gra pozbawiona została warstwy militarnej, więc gracze w spokoju będą mogli skupić się na budowaniu swojej ekonomicznej potęgi. Ciekawostką jest też fakt, że za tytuł ten odpowiadał Soren Johnson, czyli jeden z głównych projektantów Sid Meier’s Civilization 3 i 4.

Offworld Trading Company ukazało się w 2016 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów, osiągając średnią 81% na OpenCritic.

Obduction i Offworld Trading Company za darmo odebrać będzie można do 22 lipca do godziny 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne dwie darmowe produkcje – Defense Grid: The Awakening i Verdun.