Nowy zwiastun Zabójczych maszyn od Petera Jacksona

| @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Zabójcze maszyny

Do sieci właśnie trafił nowy zwiastun Zabójczych maszyn, sygnowany nazwiskiem samego Petera Jacksona. Reżyser trylogii Władcy Pierścieni oraz Hobbita jest producentem oraz scenarzystą widowiska.

Zabójcze maszyny jest adaptacją powieści o tym samym tytule, opowiadającą o wielkim kataklizmie, który przed tysiącami lat zniszczył doszczętnie całą cywilizację. Ostatnie bastiony ludzkości zdołały jednak przetrwać globalną katastrofę i przystosować się do nowych warunków. Stworzyli oni gigantyczne, mobilne miasta, zdolne do wędrówki po Ziemi, bezlitośnie absorbując zasoby mniejszych miasta. Tom Natsworthy – pochodzący ze slamsów wielkiego londyńskiego miasta trakcyjnego – walczy o własne przetrwanie po tym, jak na swojej drodze napotkał niebezpieczną grupę dowodzoną przez Hester Shaw. Dwa przeciwieństwa, których drogi nigdy nie powinny się przecinać, tworzą mało prawdopodobny sojusz, który ma zmienić bieg przyszłości.

Reżyserem filmu jest Christian Rivers, dla którego jest to debiut za kamerą. Wcześniej mogliśmy oglądać go w rolach statystów we Władca Pierścieni: Powrót króla oraz King Kongu z 2005 roku. Za scenariusz odpowiada wspomniany wcześniej Peter Jackson oraz Philippa Boyens, a także Fran Walsh (obie współpracowały z Jacksonem przy scenariuszach do trylogii Władcy Pierścieni oraz Hobbita).

W obsadzie znaleźli się: Hera Hilmar, Stephen Lang, Hugo Weaving, Robert Sheehan, Ronan Raftery, Menik Gooneratne, Jihae Kim oraz Caren Pistorius.

Premiera filmu zaplanowana została na 14 grudnia 2018 roku. W polskich kinach film pojawi się dopiero 4 stycznia 2019 roku.

Zwiastun filmu Zabójcze maszyny

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch